Spelbord
2020-09-09
810533
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1900-talets början, mahogny, roterbar skiva, höjd ca 80, 89x44, utfällt 89x88 cm
Åldersrelaterat slitage