Bordslampa
2020-09-14
810490
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, i from av omgjord ljusstake, 1800-tal, mässing, höjd ca 35 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Funktionen garanteras ej, slitage