Taklampa i mässing
2020-09-15
810431
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, skärmar i frostat opakt glas, höjd 60, diameter 45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen