Bojaner KIna 18/1900-tal
2020-09-21
810358
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJANER, 2 st, Kina, 18/1900-tal, med lock, porslin, höjder ca 19 cm
Lock med skada Bottenringsnagg