Bojaner Kina 18/1900-tal
2020-09-21
810346
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 3 st, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, 2 med lyckotecken, höjd ca 16-17 cm
2 lock saknas
1 med sprickor i botten
Naggar