Bojaner Kina 18/1900-tal
2020-09-21
810334
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJANER, 4 st, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 12-14 cm
Lock saknas, naggar
1 st med spricka