Sidenbroderi Kina
2020-09-15
810330
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDENBRODERI, Kina, 1900-talets första hälft, motiv med figurer, bär stämpel på nedre vänstra hörnets baksida, ca 180x120 cm
Revor i sidenet, slitage, fläckar