Lars Pirak litografi
2020-09-18
810297
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS PIRAK (1932-2008): "Guosse Boatta", signerad Lars Pirak, 169/290, färglitografi, ca 49x77 cm