Byrå i gustaviansk stil
2020-09-10
810268
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahognyfanér, beslag i mässing, intarsiadekor, stenskiva, höjd 76, 91x45,5 cm
Slitage, ytskador, nyckel saknas