Möllers Armatur golvlampa
2020-09-10
810250
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Möllers Armatur, Eskilstuna, teak, mässing samt fot gjutjärn, höjd inkl skärm 150 cm
Sladd saknas, bruksslitage