Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, Karl Johan-stil, sent 1800-tal, furu, skuren dekor, bemålad mörkt röd, sitthöjd ca 43, rygghöjd 81 cm
Bruks- och åldesrelaterat slitage, patina på färg
810231
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här