Byrå 1800-tal
2020-09-10
810004
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, bemålad, 1800-talets början, 4 lådor, svagt svängd front, beslag i mässing, höjd ca 84, 75x46 cm, nyckel saknas
Lagning, senare bemålning, kompletterad