OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-09-18
809980
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomstertilleben, olja på pannå, monogramsignerad AH, ca 61x50 cm