Helene Billgren litografi
2020-09-17
809973
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELENE BILLGREN (född 1952): Figurkomposition, signerad Helene Billgren, provtryck, litografi, bladmått ca 49x32 cm