Takplafond, Art Deco
2020-09-18
809874
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1920/30-tal, Art Deco, skärm i glas, för tre ljuspunkter, diameter ca 60, höjd 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, fungerar enligt uppgift