Harry Booström
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Gatumotiv, signerad Booström 43, olja på pannå, ca 25x34 cm även enpannå på baksidan av samma konstnär
Kuntoraportti
809812
Päivämäärä:
2020-09-16