Marie Von Kraemer oljemålning
2020-09-17
809743
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Venus födelse", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 100 x 150 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer