Fat Kina
2020-09-12
809737
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, Kina, 1700-tal, dekor i vlå/vitt av blommor, diameter 41,5 cm
spricka, nagg