Bordsfotogenlampa 1800-tal
2020-09-08
809688
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, fot, fotogenhus samt kupa i opalglas, fotring i mäsing, höjd inklusive brännarglas ca 75 cm