Bänk
2020-09-21
809613
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄNK, massiv furu, med kopplade ben, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 43, 175x45 cm
Ingår i temaauktionen Swedish Pine
Smärre bruksslitage