Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TEKANNA, porslin, dekor i blått, ca 1890-tal, rak kronstämpel Rörstrand, H ca 17 cm
Äldre lagning av pip i försilvrad metall, liten invändig nagg på fals
809604
2020-09-14