Golvlampa 1900-talets andra hälft
2020-09-08
809582
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, mässing, delvis svärtad, höjd ca 160 cm
Smärre ytskador