HASSE LINDROTH
2020-09-12
809562
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HASSE LINDROTH (född 1938), "Från järnvägsbron", Södermälarstrand, etnsning, signerad och daterad maj 94, numrerad 121/185, plåtmått ca 41x33 cm
Ej examinerad ur ram