Nikol Schattenstein oljemålning
2020-09-08
809537
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
NICOLAUS SCHATTENSTEIN (1877-1954): Sittande modell, signerad och daterad Nikol Schattenstein 1908, olja på duk, ca 175x136 cm