Carl Magnus
2020-09-19
809396
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MAGNUS (född 1943): "Utbrytarkungen", signerad och daterad Carl Magnus -65, olja på duk, ca 81x65 cm,
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö
Ytfläck/retusch