Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, i form av häst, gips, höjd ca 22, längd 20 cm
Nagg, ben med lagning
809389
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här