Lockurna Kina
2020-09-12
809326
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNA, Kina, 1800-tal, figuralt motiv, senare sigill med lapp fäst på utsidan, höjd ca 19 cm
Knoppen med nagg, slitage