Bordslampa
2020-09-11
809269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina ,1900-talets mitt, skuren figur, höjd ca 37 cm (själva figuren)
Funktionen garanteras ej, lampfästet sitter löst, bruks och åldersrelaterat slitage