Vitrinskåp Louis XV-stil
2020-09-07
809233
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 145, 70x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, medföljande hyllplan i glas
Smärre ytskador