Bordslampa 1970-tal
2020-09-08
809132
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, sannolikt Italien, vitglaserad keramik i form av fisk, stomme i gulmetall, höjd inkl skärm ca 76 cm
Smärre ytskador, ngt löst kantband