Bordslampor 1900-tal
2020-09-08
809093
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-tal, i form av block, höjd inkl skärm ca 60 resp 70 cm
Skärmar m slitage