Funkis taklampa 1930-tal
2020-09-16
809089
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
TAKLAMPA, 1930-talet, förnicklad metall, tre kupoler av opalt glas, höjd 103 cm, diameter ca 36 cm
Slitage, lösa delar