Karl Axel Pehrson litografi
2020-09-08
809027
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor och djur, signerad K.A Pehrson, numrerad 140x385, färglitografi, 50x30 cm