Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, Lindome, skuren dekor, bemålad samt bronserad, längd ca 199, sitthöjd 48 cm
Senare bemålning, smärre skador
808987
2020-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här