Likörservis i schatull
Klubbat för:
150 EUR
200 EUR
SCHATULL, svärtat trä, 1800-tal, mässingsinläggningar, med likörservis, likörservis av glas, etsad dekor, omfattande 4 karaffer och 16 glas, höjd 27 cm
Nyckel saknas, smärre skador, glasdelar kompletterade, nagg.
808982
2020-09-16