Oscar Reuterswärd
2020-09-09
808946
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, lirografi, signerad, numrerad 11/125, bladmått 62x44 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram