Bordslampa
2020-09-26
808942
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, möjligen Fagerlund för Orrefors, ej signerad eller märkt, vit glasmassa, höjd 41 cm inklusive armatur.
Något slitage, nagg vid armtur, ej funktionstestad.