Golvlampa
2020-09-14
808826
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, med spotlights, 1900-talets slut, borstad metall, 4 ljuspunkter, höjd ca 155 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, brukslitage