Silverbägare av Lars Svanberg
2020-12-07
808737
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BÄGARE,LARS SVANBERG, silver, Torneo 1774-1788, invändigt förgylld, höjd 7,5 cm, diameter 7 cm, vikt 46 g
Slitage