Serveringsvagn
2020-09-10
808724
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, stomme i puvlerlackerad stål, frostade glasskivor, ställ för flaskor, höjd ca 62, 70x40 cm
Bruksslitage