Akvareller Kina
2020-09-07
808695
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AKVARELLER, 1 par, siden, Kina, 1900-tal, motiv av figurscener, kalligrafi, ca 39x74 cm