Ytterfoder Japan
2020-09-08
808678
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, brons, Japan, 1900-tal, dekor i relief av fåglar, höjd ca 29, diameter 27 cm
Bruksslitage