Poul Henningsen taklampa
2020-09-07
808576
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i vitlackerad aluminium med blå/lila inslag, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen