Ekselius bord
Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
KARL ERIK EKSELIUS (1914-1998), matbord, 1900-talets mitt, teak, JOC möbler Vetlanda, rund skiva, fyrdelad pelarfot, 1 iläggsskivor ca 60 cm, höjd ca 72, diameter ca 122 cm
Bruksslitage, repor, märken, solblekt, fläckar
808515
2020-09-12