Marianne Ågren Blomsterpanel
2020-09-08
808479
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Blomsterpanel, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 27x122 cm