Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
BENGT TANDBERG (1874-1948), Hjorthagens Kyrka, olja på duk, signerad Bengt Tanderg Hjorthagens Kyrka, sannolikt utförd under 1910-talet, 49 x 68 cm
808429
2020-09-13