Marinmålning daterad 1903
2020-09-15
808421
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Marint motiv, ristad signatur GP och daterad 1903, samtida förgylld ram, olja på duk, motivets mått 40 x 52 cm