Mansporträtt 1800-tal
2020-09-15
808416
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Porträtt med sittande man, olja på duk 54 x 51 cm
Svag krackelyr