Väggbonad omkring 1900
2020-09-06
808373
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGBONAD, sekelskifte 1800/1900, guldbroderi på ulltyg, fågelmotiv, 200x118 cm, trästång för upphängning
Lagningar, hål, slitage, röklukt