Bojan Kina 1800-talets mitt
2020-09-06
808306
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, med lock, Kina, 1800-talets mitt, dekor i emaljfärger av figurscen, kalligrafi, höjd ca 31 cm
Mynningsnagg, glasyrmistor